Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В одному з найбільших багатоквартирних будинків Житомира хочуть створити ОСББ

02.07.2021
В одному з найбільших багатоквартирних будинків Житомира хочуть  створити ОСББ
Житомиряни продовжують створювати ОСББ в своїх багатоквартирних житлових будинкахСпіввласники будинку за адресою: місто Житомир, проспект Миру,19 вирішили створити ОСББ та стати справжніми відповідальними господарями у власному будинку.  
«Це один із найбільших багатоквартирних будинків міста Житомира, 1987 року побудови, який налічує 9 поверхів, 12 під’їздів та 410 квартир. Співвласники вирішили змінити форму управління будинком  та створити ОСББ. Для створення ОСББ необхідна активна та небайдужа позиція співвласників  і готовність інвестувати час та енергію в управління своїм багатоквартирним будинком, з цією метою співвласники створили ініціативну групу  та скликали установчі збори на яких прийняли рішення про створення ОСББ у своєму багатоквартирному будинку» – зазначає начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев.
 
«Основна мета створення ОСББ в нашому багатоквартирному будинку – це забрати будинок в управління ОСББ та разом зі співвласниками ефективно управляти спільним майном та вирішувати всі питання стосовно нашого будинку. Ми хочемо навести лад у нашому будинку та на прибудинковій території. Також, головним фактором, який вплинув на прийняття такого рішення – це безконтрольність використання наших коштів, а при створенні ОСББ – співвласники самі прийматимуть рішення щодо спрямування коштів та зможуть контролювати використання внесків та платежів, які щомісячно сплачують за утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території» - розповідає співвласник багатоквартирного будинку Володимир Чуріков.
 
Станом на початок липня 2021 року у місті Житомирі зареєстровано та функціонують ОСББ в 447 багатоквартирних житлових будинках.
За більш детальною інформацією з питань створення та функціонування ОСББ звертайтеся до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради за тел. 48-12-00.
 
Завантажити пакет документів для створення ОСББ за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=924