Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Водоканал два дні промиватиме та дезінфікуватиме водогони міста

20.08.2021
Водоканал два дні промиватиме та дезінфікуватиме водогони міста

Перед початком нового навчального року КП «Житомирводоканал» проведе планову промивку та дезінфекцію мереж усього міста. Хлорування заплановане з 22:00 20 серпня до 6:00 22 серпня.

 «Промивка водогону проводитиметься з 22:00 20 серпня до 6:00 22 серпня. Під час хлорування КП «Житомирводоканал» промиватиме інженерні мережі водопостачання – через пожежні гідранти буде зливатись вода. Просимо не хвилюватися у разі вияву витоку води. Промивка – це обов’язковий профілактичний захід, необхідний для того, щоб очистити водопровідні труби від осаду», – повідомляють на підприємстві.

Рекомендації для споживачів:

  • У цей час не варто використовувати воду для приготування їжі (водночас вона придатна для санітарно-гігієнічних та побутових потреб). Унаслідок збільшення потоку води у внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мережах під час промивки, осад, що накопичився в трубах, піднімається і потрапляє безпосередньо у крани споживачів. Як результат — з кранів може витікати брудна вода.
  • У день хлорування необхідно відкрити кран та спустити воду до появи запаху хлору. Це забезпечить ефективну дезінфекцію внутрішньобудинкових мереж.
  • У разі наявності будь-якого фільтру води його необхідно зняти на період комплексної дезінфекції.