Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про розгляд та схвалення Прогнозу бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

02.09.2021
Про розгляд та схвалення Прогнозу бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Під час чергового засідання виконавчого комітету, 01 вересня, членами виконкому було розглянуто та схвалено Прогноз бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Прогноз бюджету формує загальний вектор бюджетної політики громади і є орієнтиром для складання проєкту бюджету громади на 2022 рік.

Головним розпорядникам бюджетних коштів доведено орієнтовні граничні показники видатків на 2022-2024 роки. Головна мета таких дій – забезпечення пріоритетних напрямків розвитку територіальної громади та виконання завдань міських цільових програм та програми соціально-економічного і культурного розвитку території Житомирської міської територіальної громади.

Основним завданням Прогнозу є забезпечення фінансової стабільності та сталого економічного розвитку громади у середньостроковій перспективі, виконання заходів для стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, спричинених  обмежувальними заходами щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прогноз ґрунтується на прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку та державних соціальних стандартах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 року № 548 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2022-2024 роки».

Упродовж середньострокового періоду планується продовжити комплекс робіт, спрямованих на виконання запланованих напрямків соціально-економічного розвитку громади у галузях освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, а також забезпечити погашення місцевого боргу.

Показники прогнозу забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам, оплату енергоносіїв та фінансування зобов’язань розпорядників коштів місцевого бюджету.