Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Марія Місюрова: ситуація з киснем у лікарнях вже напружена

20.10.2021
Марія Місюрова: ситуація з киснем у лікарнях вже напружена

Ситуація з киснем у  житомирських лікарнях, куди  госпіталізують хворих на  COVID-19,  вже напружена.  Про це  повідомила  заступниця міського голови  Марія Місюрова. «Поки кисню вистачає,  та  наразі  97% пацієнтів потребують кисневої підтримки», - каже заступниця  міського голови.

Вона порівнює статистику з попереднім спалахом хвороби: у пік навесні споживання кисню було в межах 600-700 літрів на добу,   сьогодні  ж навантаження зросло  -  півтори тонни на добу.

До житомирських лікарень за останню добу  госпіталізували 30 пацієнтів з ковідною хворобою.  

«Зараз ургентує  Лікарня №2. Сюди в стаціонар поступило  29 осіб, в Лікарню №1 - 1 особа.  4 людини померли за останню добу», - каже Марія Місюрова.

Житомир за всіма показниками наближається до червоного рівня епіднебезпеки. Обмеження «червоної зони» вимагають, що для роботи закладів у всіх працівників має бути наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів (чинними є  72 години). Тому рекордною щодо вакцинації  за  попередні тижні  була остання доба.

«Учора був своєрідний рекорд за останні тижні – 1382 людей імунізувалося», - додає заступниця міського голови Марія Місюрова.

Нагадаємо, що з 23 жовтня  на час канікул  знову працюватиме тимчасовий пункт щеплення на базі  спортивної зали ЗОШ №6.