Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ковідна статистика: госпіталізація, вакцинація, навчання в умовах «червоної» зони

03.11.2021
Ковідна статистика: госпіталізація, вакцинація, навчання в умовах «червоної» зони

На сьогоднішній ранок 184 пацієнти з COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні  у Лікарні №1 та 211 пацієнт  – в Лікарні №2. За добу госпіталізовують від 45 до 50 ковідних хворих. У відділенні Дитячої лікарні ім. В.Й. Башека, де лікують хворих на ковід дітей, перебуває 22 дитини.  Заступниця міського голови Марія Місюрова каже,  на щастя, діти хворіють не так важко та  не потребують великої кисневої дотації.

Окрім того, ковідних  хворих приймає ще й Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського.

Близько 1600 людей вакциновано за вчорашній день.

Наразі на сімейних лікарів велике навантаження: видача сертифікатів, прийом пацієнтів, робота в центрах вакцинації та пунктах щеплень. «Є можливість отримати сертифікат через додаток «Дія». Для отримання міжнародного свідоцтва про вакцинацію потрібні дані закордонного паспорта.  Та закордонний паспорт є не у всіх, тому  ми готові йти на те, щоб  брати дані ID – картки чи українського паспорта… Також довідка 063 дійсна для того, щоб відвідувати непродовольчі магазини та інші громадські місця», -  говорить заступниця міського голови.

У дошкільних навчальних закладах вакциновано 97 % персоналу, все ж 20 працівників  дитячих садочків захворіли на ковід.

 Три заклади загальної середньої освіти мають 100% вакцинації  працівників - ЖМЛ№1, ЗОШ №19, ЗОШ №32.  Це означає, що учні  цих  закладів підуть до школи. За правилами «червоної» зони,  в інших школах учні вчитимуться дистанційно. А відновити навчання планують з 8 листопада.