Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Слухачам експрес-курсу "Прокачай українську!" вручили сертифікати

03.12.2021
Слухачам експрес-курсу

Другий рік поспіль за підтримки управління культури міської ради у Житомирі проходив експрес-курс "Прокачай українську!». Свої мовні навички перевірили  близько 50 слухачів курсу.

«Дякую всім  за небайдужість до української мови. Приємно було провести з вами час як слухачу курсу та удосконалити свої знання з мови», - привітав присутніх секретар міської ради Віктор Клімінський.

«Цьогоріч слухачів побільшало в порівняні з минулим роком. Тож до Міжнародного дня мови, який святкується 21 лютого, знову організуємо експрес-курс, Вивчатимемо ділову українську мову. Курс складатиметься з 8 занять, тривалість одного заняття - 45 хвилин, безоплатно», - сказала начальниця управління культури Ілона Колодій.

Заняття проводили кандидатка філологічних наук  Галина Гримашевич та вчителі-переможці конкурсів «Учитель року». Серед них –  Віта Барановська,   вчителька ЗОШ №28;  Людмила Лінкевич,  учителька ЗОШ №28,  Лілія Баранова,  вчителька ліцею №2. 

Нагадаємо, до  Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку у Житомирі відбувся спортивно-мовний турнір «Прокачай українську», який відтепер проходитиме традиційно.