Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Як справжні піцайоли: житомирська малеча сьогодні пекла піцу

14.12.2021
Як справжні піцайоли: житомирська малеча сьогодні пекла піцу

Сьогодні діти з непростою долею вчилися готувати піцу.  Потому - разом смакували нею та спілкувалися. Для декого з них це перший у житті майстерклас з випікання італійського смаколика.

Семирічний Макарчик сміливо підходить до кухаря Сергія і каже, що  йому допомагати не потрібно: він вдома з бабусею частенько улюблену страву готує.

12-річному Жені фотографуватися ніколи: він із серйозним  виразом обличчя одягає кухарський фартушок та хустинку. «Сьогодні навчуся – і вдома для бабулі  приготую», - каже хлопчик.

 Діти розкачують тісто та  викладають начинку.  Італійська страва вийшла на славу. Подарунок від Святого Миколая отримав кожен, навіть той, хто чесно зізнався, що був неслухняним. Натомість малеча дарувала доброму  сивобородому  покровителю дітей віршики, пісні  та щирі посмішки.

Після смачного частування на  малечу чекала подорож до «Динопарку».

Про дозвілля дітей подбала служба (управління) у справах  дітей міської ради.  «Це лише початок щорічної  різдвяно-новорічної акції для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування…Вдячні всім, хто долучився до її організації», - каже Ольга Бібла, керівниця служби.

 Попереду  - інші дива: ліплення та частування варениками, новорічні ранки та вистави, подарунки та солодощі.