Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Опалювальний сезон 2022-2023: нових голів ОСББ знайомили з процесом підготовки до осінньо-зимового періоду

23.06.2022
Опалювальний сезон 2022-2023: нових голів ОСББ знайомили з процесом підготовки до осінньо-зимового періоду

Сьогодні відбулася нарада для голів ОСББ щодо підготовки будинків до осінньо-зимового періоду.

«Зараз в країні війна і невідомо, яка буде ситуація з газом, тому до вас прохання: максимально звернути увагу на місця загального користування. Потрібно, щоб вони були повністю закриті. Розуміємо, що багато співвласників виїхало, і платоспроможність падає, але маємо працювати в тій ситуації, яка нині є. Чим краще ваш будинок буде утеплений, тим буде краще для вас всіх узимку», — звернувся до голів ОСББ Артем Ражев, начальник управління муніципального розвитку.

Голова ОСББ «Лесі Українки, 50» ділиться своїм досвідом утримання будинку. «Наш будинок скористався «теплими» кредитами, ми засклили під’їзди, поставили нові склопакети, зробили подвійні двері, замінили покрівлю на даху, труби теплопостачання поміняли на пластик, а також труби на холодну воду. Торік поставили ІТП, і звичайно відчули економію, 500-600 грн на кожну квартиру в місяць», - розповідає Наталія Гладаревська.

Здійснюється підготовка до опалювального сезону до 15 вересня.  Тож, до середини вересня мають бути підписані акти готовності: утеплені всі труби в підвалі та на горищах — внутрішньобудинкові інженерні мережі повинні бути у належному стані. Особливу увагу варто приділити перевірці димовентиляційних каналів квартир, а також  забезпеченню надійності та безпеки індивідуального опалення.