Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Практична частина тренінгу «Енергоефективне управління будинком» для управителів багатоквартирних будинків міста Житомира!

16.03.2023
Практична частина тренінгу «Енергоефективне управління будинком» для управителів багатоквартирних будинків міста Житомира!

Навчання організовано та проведено в рамках проєкту «Енергоефективність у м. Житомирі», що співфінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO).

Перша частина тренінгу була присвячена питанням налаштування і експлуатації обладнання індивідуальних теплових пунктів: Вадим Литвин, голова правління ГО «Асоціація енергоаудиторів України», поділився з працівниками КП «Житомиртеплокомуненерго» власним досвідом. В процесі навчання були також представлені практичні можливості автоматизованої системи енергетичного моніторингу для налаштування та перевірки роботи обладнання теплових пунктів. «Місто Житомир, в тому числі завдяки підтримці міжнародних організацій, досягло великого прогресу в підвищенні ефективності власної системи централізованого теплопостачання. Одним з наступних кроків для міста має бути впровадження та розвиток системи диспетчеризації індивідуальних теплових пунктів на основі сучасних інформаційних рішень, що дозволить забезпечити належний нагляд та контроль за роботою обладнання, а також підвищить рівень керованості споживанням енергії на рівні кінцевого споживача» – наголосив Вадим Литвин.

Друга половина навчального тренінгк була присвячена практичним аспектам та рекомендаціям щодо визначення, планування та впровадження енергоефективних рішень на рівні багатоквартирного будинку. Представники ОСББ міста спільно з професійним енергоаудитором провели обстеження інженерних мереж та огороджувальних конструкцій багатоквартирного будинку, що знаходиться за адресою: проспект Миру, 11, а також обговорили практичні інженерні та будівельні рішення, які можуть забезпечити зниження тепловтрат і підвищити довговічність конструкцій будинку.
Організатором тренінгу виступила комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради за підтримки управління