Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Фермери можуть самостійно оцінити свої перспективи отримання гранту

07.06.2023
 Фермери можуть самостійно оцінити свої перспективи отримання гранту

Міністерство аграрної політики та продовольства надає гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва, виноградарства. Суб’єкти господарювання, які планують подаватися на гранти, зможуть самостійно оцінити перспективи свого господарства, основні параметри свого проєкту та заяви для отримання гранту. На сайті Мінагрополітики запрацювала відповідна онлайн-форма «Оцінка відповідності господарства вимогам отримання гранту для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства».   

Важливо:  Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» затверджено зміни у Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

У Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства  додано шипшину і мигдаль до списку плодово-ягідних культур, на посадку яких можна отримати грант, по мигдалю встановлено окремий перелік областей, Житомирська область не входить.

Згідно з постановою, підприємство, яке отримало грант, має підтвердити створення нових робочих місць копіями документів, поданими органам Державної податкової служби. Зокрема, потрібно подати копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останні звітні періоди.

Крім того, Уряд визначив перелік податків і зборів для моніторингу та фіксації повернення використаних бюджетних коштів суб’єктом господарювання.