Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Грація та гнучкість: у Житомирі проходить відкритий міський чемпіонат зі спортивної аеробіки

09.06.2023
Грація та гнучкість: у Житомирі проходить  відкритий міський чемпіонат зі спортивної аеробіки

Мистецтво рухів та артистичність… Упродовж двох днів, 9 та 10 червня, у Житомирі проходить Відкритий чемпіонат міста зі спортивної аеробіки «Baby Cup» – 2023.

Красу мистецтва спортивного танцю демонструють 170 спортсменів віком від 5  до 14 років.

У наймолодшої учасниці змагань, 5-річної Маргарити Кононенко сьогодні дебют. На змаганнях вона виступатиме в мінітестах, показуватиме «доріжки». Її тренерка Вікторія Журавська дає настанови перед виступом – підтягнути носочки, тримати правильно колінця. Каже, Маргаритка є наймолодшою  з-поміж   спортсменок   відділення спортивної акробатики школи «Авангард». «Її привели тато з мамою півтора року тому. Ми тоді протестували мінімальний фізичний розвиток. Вона старанна і талановита. З неї виросте хороша спортсменка», - тішиться тренерка своєю вихованкою.

Змагання проводяться за кількома номінаціями: індивідуальні (окремо для чоловіків і жінок), змішані пари, тріо і групи, а також танцювальна гімнастика (Aerodance) і гімнастична платформа (Aerostep).

«Змагаються вихованці двох житомирських спортивних шкіл -  ДЮСШ м  Житомира  та ЖДЮСШ  "Авангард", команди відокремленого підрозділу  «Федерація України зі спортивної аеробіки та фітнесу» в Житомирській області .  Приїхали  спортсмени з Коростеня, зі Жмеринки, з Тернопільської області», -  розповідає Маргарита Жуковська, тренерка-викладачка ЖДЮСШ «Авангард».

Вже 5 років  у спортивній аеробіці одинадцятирічна Саміра Бабич. Каже,закохалася у   такий спорт  вже  після першого тренування. «Я була у першому класі, коли прийшла в школу «Авангард». Пам’ятаю, як мама привела мене і як я після першого заняття сиділа і плакала на сходах через те, що хотіла займатися ще», -  згадує Саміра. …Найбільше люблю виконувати вправу «фляк», можу п’ять разів перевернутися. А виступати люблю «у трійці» із подружками Вікою та Міланою».  Сьогодні Саміра  змагатиметься в «індивідуалці» під пісню Шакіри «Waka Waka». Каже, що готова взяти першість, позаяк готувалася до змагань старанно. Дівчинка має багато медалей та кубок.  «Я в Німеччині виграла кубок  і стала королевою Далласу», - каже.  Юна «королева» має мрію - перевищити свого кумира, чемпіонку світу зі спортивної аеробіки Анастасію Курашвілі.

Про результати змагань повідомимо пізніше.