Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про приватизацію нежитлового приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 56 шляхом викупу

05.07.2023

Рішення від 29.06.2023 № 848  м. Житомир

 

Про приватизацію нежитлового

приміщення за адресою:

м. Житомир, вул. Київська, 56

шляхом викупу

 

          Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», рішення Житомирської міської ради від 23.02.2023 № 725 «Про перелік об’єктів Житомирської міської територіальної громади, що підлягають та не підлягають приватизації у 2023 році» та розглянувши документи, подані ПП «Центр правової допомоги «ГОРОС», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення Житомирської міської територіальної громади загальною площею  59,8 кв м, що розташоване за адресою: м. Житомир,   вул. Київська, 56 (реєстраційний номер 179871918101) та перебуває на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно - експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради  (код ЄДРПОУ 13559022) шляхом викупу орендарем ПП «Центр правової допомоги «ГОРОС» із зарахуванням вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.
  2. Відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради:

          2.1 організувати проведення незалежної оцінки об’єкта малої приватизації, вказаного в пункті 1 цього рішення, згідно з Методикою оцінки майна, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 № 1891 зі змінами та опублікування інформації про прийняте рішення на офіційному вебсайті Житомирської міської ради та в електронній торговій системі;

2.2    внести  на  затвердження  Житомирською  міською  радою   ціну

продажу об’єкта малої приватизації, вказаного в пункті 1 цього рішення, та суму зарахування вартості компенсації орендарю невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.