Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Благодійники у співпраці з Freedom Space обладнали додаткові 2 укриття в Житомирських ліцеях

14.09.2023
Благодійники у співпраці з Freedom Space обладнали додаткові 2 укриття в Житомирських ліцеях

Йдеться не тільки про ремонт. Укриття здане «під ключ», кажуть меценати. «Ми хотіли створити такий простір, аби процес навчання не переривався. Тому в укриттях є все необхідне для навчання, починаючи зі шкільних парт, закінчуючи проєкторами та кріслами-мішками», — говорить керівник БФ «Допоможемо разом» Андрій Богданець. Окрім облаштування освітнього простору, укриття має їдальню, куточки відпочинку, санвузли. Також сховище має вентиляцію, резервне освітлення, Інтернет та систему оповіщення.

Freedom space та БФ «Допоможемо разом» працюють по всій Україні. Вони облаштували вже 28 навчальних закладів, роботи тривають ще у чотирьох.

Орієнтовна вартість одного укриття без меблів та оснащення — у межах 3 мільйонів гривень.

«Маємо гарну практику співпраці з благодійними фондами. Сьогодні перед бюджетом багато викликів: це і підготовка до зими, і допомога військовим. Тому дякую Фонду за таку увагу до безпеки дітей. Працюємо над тим, щоб укриття були у всіх ліцеях міста», — каже міський голова.

Нагадаємо, загальна площа власних укриттів у всіх закладах освіти становила 20 тисяч м². Цьогоріч її збільшили на понад 7 тисяч м². На сьогодні ця цифра становить 27 тисяч м². Додатково будуються ще три укриття на 700 м².