Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Взаємодіяли творчо та дякували Захисникам: артмайстерня - для батьків- вихователів та прийомних батьків

19.09.2023
Взаємодіяли творчо та дякували Захисникам: артмайстерня - для батьків- вихователів та прийомних батьків

 "Повертайтесь живими та неушкодженими. Ми вас любимо і молимось за вас!",   "Якнайшвидшого повернення додому з Перемогою!"

На пелюстках квітки - побажання  захисникам від людей великих сердець - прийомних батьків та батьків-вихователів.

До Дня усиновлення Житомирський центр соціальних служб влаштував артмайстерню та привітав тих, хто відчинив для дітей двері своїх  домівок.

Подружжя Сичових родинним теплом огорнуло восьмеро  дітей. У них  - ДБСТ.

"Найменшому - 11. Найстарша в нас Ксюша та ще двоє хлопців, яким по 18 років...."  - ділиться мама-вихователька.  Поруч - 17- річна Ксенія, яка відносно нещодавно стала  частинкою родини Сичових - після того, як російська бомба влучила у військову частину в Житомирі та вбила її тата: він був військовим. З того часу у дівчинки - інше життя.

Ксенія чітко пам'ятає день, коли вперше прийшла у нову родину, - 18 березня 2022 рік, був ранок...

З братиками та сестричками, каже, поладила одразу. Та найперше, згадує, запам'ятала знайомство саме з мамою.

Через пів року дівчинка поділилася з батьками-вихователями своїм бажанням: вона хоче, щоб її удочерили, і бажання донечки вони виконали. "Для неї це було важливо, і у нас не було жодної причини їй відмовити", - говорить мама.

Олена та  Володимир за професією вчителі. Кажуть, давно мріяли створити сімейний затишок для дітей, які з різних причин його втратили.

"14 лютого 2020 року, у день народження мого чоловіка,  нам запропонували створити ДБСТ",  - згадує пані Олена.  У серпні  родина Сичових вже поповнилася дитячим сміхом. 

Вони разом із дітьми малюють, люблять подорожувати та  спілкуватися, коли збираються за спільним столом.

"За це літо у нас було 6 таборів у дітей",  - тішиться мама-вихователька. Та коли родині запропонували евакуюватися напочатку війни, вони відмовилися.

"Ми з дітьми хотіли лишитися вдома, хоча нам пропонували різні варіанти. Живемо повсякденним життям, дружимо з нашими сусідами ( ред. - про  ДБСТ родини Годован),  переживаємо  з ними разом  і віримо  в Перемогу!"