Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі розробляється та незабаром запрацює перша інформаційна платформа «Житомирський дрон»

20.11.2023
У Житомирі розробляється та незабаром запрацює перша інформаційна платформа «Житомирський дрон»

«Житомирський дрон» — це  перша платформа, якою може скористатися будь-який мешканець Житомирської громади для наближення нашої Перемоги. Це платформа, яка створена на основі офіційного веб-сайту Житомирської міської ради.

У чому суть?

Зробити FPV дрон може кожен.

Хто вміє, зможе збирати саме той дрон, якого потребують військові. Хто не знає, зможе пройти курс навчання і розпочати збирати дрон. Хто не може, отримає можливість задонатити.

Це синергія співпраці між усіма житомирянами: від інженера до підприємця, від виробничника до благодійника.

Як працюватиме платформа?

Платформа працюватиме тільки з авторизованими особами через систему Дія. При авторизації через «Дію» користувач отримує оригінальних «позивний», а дрон у розробці  отримає свій порядковий номер.

Зворотній зв’язок.

Після успішного відпрацювання свого дрону, ти зможеш побачити його у роботі і показати друзям

Що можна зробити вже сьогодні?

Сьогодні кожен може долучитися до платформи за покликанням https://dron.zt-rada.gov.ua/

Поки платформа допрацьовується вже можна заповнити гугл-форму. Або ж написати у чат Signal (+380500239148)

Так ми швидше зрозуміємо скільки нас!

Можна також задонатити на майбутній дрон. Для цього відкрито і діє офіційний рахунок партнера платформи «Житомирський дрон» — Фонду громади Житомира. Саме Фонд-партнер збиратиме донати, аби за допомогою благодійних пожертв придбати  комплектуючі та витратні матеріали, пов’язані із збором FPV-дронів.

Як стати інженером?

Житомирський дрон - це інформаційна платформа, яка дає змогу отримати теоретичні та практичні знання для збору дронів. Тут ти зможеш самостійно опанувати техніку збору та стати частиною великої Перемоги. Після тестування та навчання ти матимеш змогу долучитися до внутрішнього чату, де отримуватимеш відповіді на запитання від кваліфікованих інженерів.

Співпраця з логістом.

Потреби військових на конкретну модифікацію дронів збиратиме логіст. Інженер бере замовлення й після виконаного завдання передає техніку на тестування. Після проходження тестування інженер побачить зміну свого статусу: дрон успішно пройшов тестування/дрон не пройшов тестування через причини/дрон потребує доопрацювання.

Відшкодування.

Коли військові фахівці протестували дрон, його передають військовим, згідно із запитом. Після отримання акту, що в/ч отримала дрон, той, хто збирав дрон, отримує компенсацію в 6 000 грн з бюджету міста з урахуванням податків та зборів. Це приблизно 50 % затрат на виготовлення дрона.

«Щодо безпеки даних, щодо захищеності, — надважливе питання. Ми все це відпрацьовуємо зі службами. Аби платформа запустилась на повну — потрібно трохи часу. Але долучатись можна вже!», — Сергій Сухомлин