Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядових рад

19.04.2024

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядових рад комунального підприємства «Лікарня № 1»

Житомирської міської ради та комунального підприємства «Лікарня № 2

ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради

Відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21.11.2023 №1221, виконавчий комітет міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсів на заповнення посад членів наглядових рад та управління процесом призначення наглядових рад комунального підприємства «Лікарня № 1» Житомирської міської ради та комунального підприємства «Лікарня № 2 ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради.

До складу конкурсної комісії повинні входити у рівній кількості:

  • представники власника закладу охорони здоров’я (три члени);
  • представники департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації (три члени);
  • представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров'я або протидію корупції (три члени).

Громадські об’єднання, що мають право подавати кандидатури до конкурсної комісії, повинні займатись захистом прав у сфері охорони здоров'я або протидією корупції не менше 5 років до дати подання кандидатур своїх представників до складу конкурсної комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до управління звернень та діловодства Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан імені С. П. Корольова, 4/2, кабінет № 107 у письмовому вигляді упродовж 20 календарних днів з дня опублікування цього оголошення. Прийом пропозицій здійснюється з понеділка до п’ятниці з 08:30 до 17:30 год. Телефон для довідок: (0412) 47 15 93.

Для розгляду кандидатур представників громадських об’єднань необхідно подати:

  • заяву у довільній формі із копією статуту та виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які підтверджують відповідність громадського об’єднання вимогам постанови Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21.11.2023 №1221;
  • рішення вищого органу управління щодо делегування представника або спільний лист громадських об’єднань у випадку подання кандидатур від більше ніж трьох громадських об’єднань, які відповідають необхідним критеріям;
  • заяву про відсутність у діях конфлікту інтересів (додається).

Документи

Заява