Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про додатковий прийом тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій

05.06.2024

До уваги громадських та благодійних організацій, які мають соціальну спрямованість, зареєстровані та здійснюють діяльність на території Житомирської міської територіальної громади!

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради оголошує додатковий прийом тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок місцевого бюджету.

Підстава: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 17.04.2024 № 582 «Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій».

Фінансова підтримка надається громадським та благодійним організаціям (далі - Організації) на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів, спрямованих на допомогу ветеранам війни та членам сімей ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України, внутрішньо переміщеним особам, малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя, спрямовані на вирішення окремих питань та проведення заходів соціального характеру в інтересах членів Житомирської міської територіальної громади.

Забороняється спрямування коштів місцевого бюджету на:

  • реалізацію проєкту за статтями витрат, які здійснюються за рахунок видатків бюджетів інших рівнів, застосування подвійного фінансування одного і того ж напряму з різних джерел;
  • реалізацію проєкту, який фінансується за іншими бюджетними програмами;
  • придбання основних засобів – меблів, оргтехніки, комп’ютерів, транспортних засобів тощо;
  • реалізацію проєкту (заходів проєкту), метою яких є отримання прибутку;
  • реалізацію проєкту, який не забезпечує ефективне розв’язання актуальних соціальних питань, не відповідає тематиці – допомога ветеранам війни та членам сімей ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України, внутрішньо переміщеним особам, малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя;
  • оплату фуршетів, банкетів, відряджень, продуктів харчування, крім питної води та гарячих напоїв.

Для отримання бюджетних коштів Організації подають до департаменту соціальної політики Житомирської міської ради заяву щодо її отримання згідно з додатком 1.

До заяви додаються:

1) копії свідоцтва про реєстрацію Організації, статуту (положення), скріплені печаткою (у разі наявності);

2) опис тематичного суспільно корисного соціального проєкту за формою згідно з додатком 2.

3) листи – підтвердження щодо партнерства та співучасті органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання проєкту);

4) інформація про залучення додаткових власних та інших ресурсів (матеріальних, фінансових).

Розгляд питання щодо надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій здійснюється Комісією з надання фінансової підтримки громадським та благодійним організаціям на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету одного тематичного суспільно корисного соціального проєкту, що подається громадською та благодійною організацією, становить 10 тис. грн та здійснюється на підставі рішення Комісії з надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій за результатами Конкурсу пропозицій.

Загальний обсяг витрат місцевого бюджету по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» на надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій, що можуть бути спрямовані у 2024 році, становить 50 тис. грн.

Звертаємо увагу!

Тематичні суспільно корисні соціальні проєкти просимо подати до департамента соціальної політики міської ради до 19.06.2024 року (включно)

У всіх публікаціях, виданнях, на паперових, цифрових та інших носіях, які створюються у рамках реалізації проєкту, Організація повинна розміщувати герб Житомира та текст «Реалізацію цього соціального проєкту здійснено за підтримки Житомирської міської ради».

Місце подання тематичних суспільно корисних соціальних проєктів:

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Житомир, площа Польова, 8, Центр надання адміністративних, в тому числі соціальних, послуг «Прозорий офіс», каб. 211 щоденно з 9-00 год. до 17-00 год. (обідня перерва з 12-30 год. до 13-30 год.), крім суботи, неділі.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 067 411 79 89.

Додаток 1: Форма заяви про надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних суспільно корисних соціальних проєктів громадських та благодійних організацій

Додаток 2: Опис тематичного суспільно корисного соціального проєкту