Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулись громадські обговорення щодо проекту Положення про бюджет участі Житомирської міської ОТГ

26.03.2019
У Житомирі відбулись громадські обговорення щодо проекту Положення про бюджет участі Житомирської міської ОТГ

Сьогодні, 26 березня, в прес-центрі Житомирської міської ради відбулися громадські обговорення щодо проекту Положення про бюджет участі Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Новим проектом Положення запропоновано, щоб автором проекту була особа, зареєстрована на території Житомирської міської ОТГ. Також на розгляд громадськості винесено пропозицію ввести поняття «етика бюджету участі». Головним органом, що забезпечуватиме здійснення контролю на всіх етапах бюджету участі залишається Координаційна рада.

За порушення етичних правил та норм Положення пропонується створити «список недоброчесних», тих громадян, які вчинили певні порушення та визнані Координаційною радою, як такі, що протягом двох років не зможуть брати участь  у процесі бюджету участі.

Також проектом передбачено, що проголосувати зможуть не тільки зареєстровані мешканці Житомирської міської ОТГ, але й громадяни, які офіційно працюють та навчаються у Житомирській міській ОТГ.

Основним нововведенням даного Положення є те, що проектом- переможцем  голосування може стати лише один загальноміський проект.

Проект Положення про бюджет участі буде винесено на розгляд постійних депутатських комісій. Наступне обговорення проекту Положення громадськістю заплановано на 2 квітня о 15.00. Долучайтесь!

З проектом Положення ви можете ознайомитись за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/files/upload/sitefiles/doc1553504459.pdf?fbclid=IwAR1ztsnpf6TNJyr8-i_jWtZvMNeTXgLiOGFeeCRx_LuDwHOscO4VQCRp6ag