Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги установ, підприємств, організацій! Долучайтесь до розробки техніко-комерційних пропозицій проекту Бюджету участі

02.04.2019
До уваги установ, підприємств, організацій! Долучайтесь до розробки техніко-комерційних пропозицій проекту Бюджету участі

2 квітня 2019 року відбулося засідання робочої групи з питань реалізації міської цільової програми «Безпечне місто», на якому розглядалося та було затверджено технічне завдання на реалізацію проекту-переможця бюджету участі м. Житомира «Вуличне відеоспостереження в мікрорайоні Малікова: «Раді Вас бачити». Проектом передбачено придбання та встановлення вуличних вандалозахисних IP-камер не менше 41 одиниці. Дані камери здійснюватимуть спостереження та контроль за місцями в’їзду-виїзду автомобільного транспорту до та з мікрорайону, окремими об’єктами інфраструктури, зонами відпочинку та прилеглою територію до багатоповерхових будинків з виконанням завдань:

  • автоматичного розпізнавання номерів транспортних засобів;
  • візуальної ідентифікації обличчя людей;
  • загального огляду прибудинкової території будинків.

З метою інформування підприємств, установ та організацій, підготовки техніко-комерційних пропозицій для визначення та прийняття до реалізації найкращої пропозиції робочою групою прийнято рішення оприлюднити технічне завдання на web-сайті  міської ради.

Установи, підприємства та організації, які бажають прийняти участь у реалізації проекту, мають у 10-ти денний термін відповідно до технічного завдання підготувати та надати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради техніко-комерційні пропозиції з реалізації проекту у друкованій та електронній формі.

Довідки за тел. (0412) 22 08 89; адреса: м.Житомир, вул. Театральна, 17/20.

Документи

Технічне завдання на реалізацію проекту-переможця бюджету участі м. Житомира «Вуличне відеоспостереження в мікрорайоні Малікова: «Раді Вас бачити»