Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Громадськість внесла ряд пропозицій в проект Положення про Бюджет участі

02.04.2019
Громадськість внесла ряд пропозицій в проект Положення про Бюджет участі

Сьогодні, 2 квітня, в сесійній залі Житомирської міської ради відбулися другі громадські обговорення щодо проекту Положення про бюджет участі Житомирської міської ОТГ.

На засіданні заслухали ряд рекомендацій, які озвучили представники громадськості щодо деяких змін в проекті Положення про бюджет участі Житомирської міської ОТГ.

Зокрема, громадськість рекомендує Координаційній раді надати можливість затверджувати проекти; також в складі Кордради вони хочуть бачити більшу кількість представників громадськості. Також пропозицією є в список «недоброчесних» внести ще і підрядні організації, які неякісно виконують свою роботу.

«Насправді всі пропозиції щодо Положення збиралися протягом року, зараз на громадських слуханнях ми беремо проблемні питання, які на собі відчули колишні члени Координаційної ради. Сьогодні, як ми бачимо, на громадських обговореннях присутні колишні члени Координаційної ради, можна сказати мета у всіх однакова, кожен хоче приймати в цьому участь і надає свої пропозиції», - розповіла секретар міської ради Наталія Чиж.

Секретар ради відмітила, що всі пропозиції громадськості будуть обговорюватись з депутатами міської ради, головами фракцій.

«Минулих років, коли проводився бюджет участі, подавалися маленькі проекти. Не всі житомиряни бачать реалізацію цих проектів, тому що, вони знаходять в різних районах. Тому в цьому році запропонуємо реалізацію одного великого проекту, це може бути реконструкція Гідропарку, закупівля каруселей в парк Гагаріна або інтерактивний музей для дітей на базі кінотеатру «Космос». Було б дуже добре для житомирян зробити щось одне велике, де житомиряни та гості міста змогли б проводити свій вільний час. Цю ідею громадськість підтримала, але є великі суперечки щодо складу Координаційної ради, а саме, хто ввійде в склад, в кого буде який вплив, тому що, кожен член Координаційної ради хоче мати своє право голосу», - наголосила Наталія Чиж.

Всі пропозиції надані представниками громадськості будуть узагальнені та надані на розгляд депутатських комісій.

Нагадаємо, що попереднє громадське обговорення відбулося 26 березня.

З проектом Положення ви можете ознайомитись за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/files/upload/sitefiles/doc1553504459.pdf?fbclid=IwAR1ztsnpf6TNJyr8-i_jWtZvMNeTXgLiOGFeeCRx_LuDwHOscO4VQCRp6ag