Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради
Ярмоленко Ірина Василівна
Ярмоленко Ірина Василівна

Ярмоленко Ірина Василівна

Дата народження : 06.10.1991.

Я, Ярмоленко Ірина Василівна, народилася 6 жовтня 1991 року в місті Житомирі в родині робітників. Громадянка України. Освіта вища.

З вересня 1998 року по червень 2008 року навчалася у Житомирській загальноосвітній середній школі №27, де здобула загальну середню освіту.

З вересня 2008 року по червень 2013 року навчалася в Київському національному університеті культури і мистецтв. Отримала вищу освіту за спеціальністю “кіно,телемистецтво”, кваліфікацію - “журналіст”.

З вересня 2016 року по січень 2018 отримувала другу вищу освіту в Житомирському національному технологічному університеті, за спеціальністю “менеджмент”.

Займаюся громадською роботою. Голова ЖОГО Центр суспільних комуніувцій.

 На даний момент - керівник комунікаційного проекту “Діалог” та голова громадської організації «Центр Суспільних Комунікацій"

2018 рік  - помічник Президента ТОВ «КвазарМікро» та венчурної компанії «БорщВенчурс"

2016-2019 рік  - проектний менеджер Міжнародного «Фестивалю Льону"

квітень 2015 року – січень 2016 року - консультант управління зі зв“язків з громадськістю Житомирської міської ради,

жовтень 2015- липень 2016 - інтерн Верховної Ради в Комітеті Євроінтеграції,

жовтень 2016- червень 2017 – Академія лідерства цілісної та вільної Європи від IRI(Тірана, Відень, Вільнюс, Берлін),

червень 2015 - член Української асоціації із паблік рілейшнс.

Маю представницький мандат. Депутат Житомирської міської ради, фракція “Радикальної партії Олега Ляшка”, голова депутатської групи «Рівні можливості», лобіст Хартії рівності жінок та чоловіків в житті місцевих громад, учасник депутатської групи “Жінки Житомира”.

Я є дуже пристрасною до питань втілення рівних можливостей на локальних рівнях, а також до питань планування програм розвитку населених пунктів з KPI та через метод гендерно-орієнтовного бюджетування. Номінована CEMR на European Women Awards в галузі молодий лідер жінка-активіст.

Стала депутаткою в 23 роки, і через призму власного досвіду несприйняття через вік та стать дійшла до розуміння пошуку інструментів, які дозволять долати ейджизм та сексизм. Цим інструментом стала підтримка мейнстрімінгової теми гендерних питань. Вже у 2018 році я потрапила в сотню лідерів з поміж 1500 інших у національному телепроекті «Нові лідери» з ідеєю голосування Хартії рівності усіма прогресивними містами країни, щоб у подальшому спільно з колегами з інших міст та з міжнародними організаціями провести воркшопи та напрацювати метолодогію втілення гендерно-орієнтованого бюджетування в Україні на рівні місцевих рад. З моменту участі в проекті, Хартію проголосувало (завдяки різним стейхолдерам питання) вже близько 50 українських міст, що говорить про набирання обертів теми до рівня Всеукраїнської дії. Це і є моєю метою.

Володію трьома мовами, працюю у сфері івент-менеджменту та креативних індустрій. https://www.youtube.com/watch?v=p6zKSNy1rVA

Не одружена, маю сина. Судимості не маю.

Прийом громадян: вул. Велика Бердичівська, 15/1, II поверх,  щовівторка з 11:00 до 13:00 год. Контактний номер - 0960218977