Євдокимов Віктор Валерійович
Євдокимов Віктор Валерійович
Депутат
Графік прийому громадян:

за попереднім записом

тел. помічника: 097-613-00-53 Роман Володимирович 

Голова фракції

Євдокимов Віктор Валерійович

Я, Євдокимов Віктор Валерійович, народився 15 жовтня 1979 року в м. Житомирі, Україна, громадянин України. Ректор державного університету «Житомирська політехніка», доктор економічних наук, професор, академік академії економічних наук України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Освіта:

З вересня 1986 р. до червня 1996 р. навчався в Житомирській загальноосвітній середній школі № 27.

У 2003 році закінчив Житомирський інженерно-технологічний інститут, спеціаліст за спеціальністю «Облік і аудит».

В 2005 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук із спеціальності «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

В 2011 році присуджено науковий ступінь доктора економічних наук із спеціальності «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)».

У 2018 році закінчив Чернігівський національний технологічний університет, магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Є асоційованим членом Інституту фінансових бухгалтерів Великобританії (IFA). Впродовж 2016-2017 років проходив навчання та отримав сертифікати Інституту фінансових бухгалтерів Великобританії (IFA) з курсу «Стратегічний менеджмент», «Внутрішній аудит», «Міжнародні стандарти фінансової звітності», «Фінансовий менеджмент», «Професійна етика».

Досвід роботи:

З 1999 по 2000 рік працював на посадах інженера, провідного інженера кафедри обліку і аудиту Житомирського інженерно-технологічного інституту.

З 2001 по 2003 рік працював завідувачем кабінету, навчальними лабораторіями кафедри обліку і аудиту Житомирського інженерно-технологічного інституту.

З 2003 по 2005 рік працював на посадах асистента, старшого викладача та доцента кафедри бухгалтерського обліку і контролю Житомирського державного технологічного університету.

В 2006 році присвоєно вчене звання доцента кафедри бухгалтерського обліку і контролю.

З 2005 по 2007 рік працював деканом обліково-фінансового факультету Житомирського державного технологічного університету.

З 2007 по 2010 рік докторант Житомирського державного технологічного університету.

З 2010 по 2011 рік працював на посаді професора кафедри бухгалтерського обліку Житомирського державного технологічного університету.

З 2011 по 2016 рік працював на посаді проректора з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Житомирського державного технологічного університету.

В 2012 році присвоєно вчене звання професора кафедри бухгалтерського обліку.

В 2016 році призначено виконуючим обов’язки ректора Житомирського державного технологічного університету.

З 20.04. 2016 р. по теперішній час ректор Державного університету «Житомирська політехніка», як обраний за конкурсом.

Маю 137 опублікованих праць, з них 118 наукового та 19 навчального характеру (20 монографій (1 – одноосібна, 19 – у співавторстві), 67 публікацій у фахових виданнях, 27 тез доповідей на конференціях, 7 підручників у співавторстві з грифом МОН України та 12 навчальних посібників у співавторстві), з них 3 з грифом МОН України. Серед них є наукові праці, що включені до міжнародних науково-метричних баз даних.

Під моїм керівництвом підготовлено 3 доктори економічних наук та 10 кандидатів наук. Постійно виступаю офіційним опонентом при захисті дисертації на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук. Член спеціалізованої вченої ради Д. 14.052.01 у Державному університеті «Житомирська політехніка». Головний редактор фахових видань України: 1) Науковий журнал Державного університету «Житомирська політехніка». Серія: Економіка, управління та адміністрування 2) Науковий журнал Державного університету «Житомирська політехніка»: Проблеми теорії та методології бухгалтерського обліку, контролю і аналізу.

Керівник та відповідальний виконавець 4 науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок державного бюджету України та 5 науково-дослідних робіт, які фінансуються суб’єктами господарювання. Результатом виконання робіт є розробка концепції сталого розвитку мікроекономічних агентів в забезпеченні національної безпеки держави. Також є автором розробки, що підтверджено Свідоцтвом про реєстрацію авторського права (№ 78556 від 25.04.18 р.).

Є розробником системи управління якістю Державного університету «Житомирська політехніка», що підтверджено сертифікатом та відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги».

За період роботи на посаді ректора загальний бюджет університету збільшився на 65 %. Завдяки покращенню матеріально-технічної бази, створенню сучасного освітнього простору, запровадження дуальної моделі освіти, підвищення якості освітнього процесу за рейтингом прозорості університетів від лабораторії CYBERMETRICS, рейтингом SCOPUS, всеукраїнським рейтингом ТОП-200 Україна, Консолідованим рейтингом університетів України – Державний університет «Житомирська політехніка» став першим у Житомирській області та лідером освітнього та наукового процесу в регіоні. В університеті діє 21 міжнародна програма мобільності з провідними вищими навчальними закладами світу. За останні три роки в університеті завершується будівництво нового навчального корпусу, встановлено сучасну модульну котельню на альтернативному паливі, проведено модернізацію системи освітлення, реконструкцію їдальні університету, актової зали, спортивних залів, створено сучасні конференц-зали, лекційні аудиторії, науково-начальні лабораторії. Відкрито Центр розвитку професійної кар’єри, розпочав роботу бізнес-інкубатор YEP з відбору студентських стартапів.

Громадська, політична діяльність та членство: Депутат Житомирської міської ради від політичної партії «Слуга народу», Голова фракції політичної партії «Слуга народу» в Житомирській міській раді, член політичної ради партії «Слуга народу» в Житомирській обласній організації. Голова Ради ректорів закладів вищої освіти Житомирської області. Член Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад при Національному агентстві України з питань державної служби. Член колегії Обласної державної адміністрації. Член координаційної ради при Житомирській обласній державній адміністрації з питань сприяння розвитку громадянського суспільства. Член громадської ради при Житомирському міському голові. Керівник відокремленого структурного підрозділу у Житомирській області Спортивної студентської спілки України.

Нагороди та відзнаки: За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної економічної науки та підготовку висококваліфікованих фахівців, за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління нагороджено іменним годинником Міністра освіти і науки України (2007 р.), Подякою Міністерства освіти і науки України (2013 р.). Нагороджено почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації з нагоди 70-річчя від дня утворення Житомирської області (2007 р.). Оголошено подяку за активну участь у роботі Державної інспекції навчальних закладів України, за високий професіоналізм і принциповість при виконанні доручених завдань в оцінці діяльності ВНЗ. Нагороджено Почесною Грамотою Житомирської обласної державної адміністрації (2017 р.), Подякою голови Житомирської обласної ради (2017 рік). За вагомий особистий внесок у забезпечені реалізації державної політики у сфері професійного навчання державних службовців нагороджено Грамотою Національного агентства з питань державної служби України (2018 р.). Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» (2018 р.). Указом Президента України За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2021 р.).

Одружений. Маю двох синів.